Zespół na wesele, Zespół Sax and Six, Zespół SaxAndSix, Zespół Sax&Six, Zespół Sax & Six, Zespół na żywo, zespół grający na żywo, Zespół na event, Kapela na wesele, Najlepsza kapela, Najlepsze kapele, Najlepsze zespoły, Najlepszy zespół, Zespół Live, Zespół TerazLive, 100% Live, Tylko na żywo, zespół funk, zespół jazz, Marcin Odyniec, Bartosz Sosnowski, Katarzyna Grabowska, Szansa na sukces, Warszawa, Malwina Kalińska, Zespół weselny

Oficjalna strona zespołu SaxAndSix | http://SaxAndSix.pl | Zespół muzyczny idealny na: koncert, event, imprezę (firmową), bankiet, wesele, studniówkę, połowinki etc.
Strona główna zespołu SaxAndSix

Profesjonalny Cover Band na prawie każdą okazję

facebook

Referencje

Zaufali nam:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Uważamy, że najlepszą reklamą i gwarancją podjęcia dobrej decyzji przez naszych przyszłych klientów jest opinia osób i firm, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.
Postanowiliśmy zbierać opinie na temat zespołu SaxAndSix (działającego w ramach grupy Aleatonix prowadzonego przez Marcina Odyńa) i publikować je na tej stronie.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, którzy już podzieliliście się opinią na nasz temat i zachęcamy wszystkich pozostałych do naśladowania.
Wierzymy, że takie działanie przyczyni się do dalszego prężnego rozwoju zespołu oraz będzie pomocne przy podejmowaniu decyzji osobom nieznającym jeszcze osobiście zespołu SaxAndSix. :-)

Jest nam niezmiernie miło, kiedy opinie o nas pojawiają się również na różnych portalach tematycznych, dotyczących branży w jakiej działamy.
 

 
 
 
 
 

Eventy i koncerty

 
 

Referencje dla SaxAndSix od Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.
Data: 2019-06-13

Z wielką przyjemnością chciałbym podziękować całemu zespołowi za wspaniały występ muzyczny w czasie naszego Bankietu dla pracowników Strauss Cafe Poland , który odbył się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
Jesteśmy pełni uznania umiejętności wokalnych i instrumentalnych członków całego zespołu.

Wspaniała współpraca na poziomie organizacyjno-logistycznym z Marcinem Odyniec, który idealnie rozumie potrzeby klienta posiadając ogromny wachlarz doświadczenia jest w stanie dopracować każdy szczegół.
Zachwycający głos Moniki Kręt oraz płynąca ze sceny energia przenoszą wszystkich w inny świat.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić zespół i mamy nadzieję, wkrótce spotkać się na kolejnej planowanej przez naszą firmę evencie.

Z wyrazami szacunku
Martyna Krynicka

[10 lipca 2019, 12:06]

Oryginalny dokument otrzymany od Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.:

 

Referencje dla SaxAndSix od Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w formacie PDF

 
 

Referencje SaxAndSix od Grupy Manta
Data: 2017-09-14

Dzień dobry,

w dn. 14 września 2014 r. mieliśmy przyjemność gościć zespół Sax and Six podczas organizowanej przez naszą agencję imprezy dla firmy Husqvarna.

Chciałbym podziękować całemu zespołowi Sax and Six za świetny koncert i poderwanie gości do zabawy tanecznej. Energia płynąca od każdego członka zespołu błyskawicznie udzieliła się widowni!

Równocześnie chciałbym podziękować Panu Marcinowi Odyńcowi za profesjonalny kontakt, szybką i konkretną komunikację przed i po koncercie. Polecam i zachęcam do współpracy z zespołem Sax and Six.

Pozdrawiam serdecznie,
Jacek Mech
event manager
Grupa Manta

[27 września 2017 09:47]

Oryginalny e-mail otrzymany od Pana Jacka z Grupy Manta:

 
 

Referencje SaxAndSix od Bank Rumia Spółdzielczy
Data: 2017-02-03

Witam Państwa,

3. lutego Bank Rumia Spółdzielczy świętował Jubileusz 20- lecia połączenia BS w Szemudzie z Bankiem Rumia Spółdzielczym.

Z tego miejsca chciałabym w imieniu całego Zespołu naszego Banku, serdecznie podziękować Zespołowi SaxandSix za oprawę muzyczną oraz Liderowi, Panu Marcinowi za poprowadzenie wieczoru w tak profesjonalny sposób, że parkiet ani na chwilę nie był pusty. Miło nam tym bardziej, że nasi Klienci czekali na takie wydarzenie i bardzo miło je wspominają.

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy i gorąco polecamy Zespół SaxandSIX.
Z ręką na sercu nie wyobrażamy sobie udanego balu bez Państwa udziału :-)

Pozdrawiam
BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY

[14 lutego 2017 12:08]

Oryginalny e-mail otrzymany od Banku Rumia Spółdzielczego:

 
 
 
 
 
 

Referencje od Be Communications
Data: 2014-10-27

 

Referencje od A&A Agencja
Data: 2014-01-20

 

Sylwester w Hard Rock Cafe Warsaw
Warszawa, ul. Złota 59
Data: 2013-12-31

 

Sylwester w Hotelu Głęboczek
Wielki Głęboczek (Brzozie), Głęboczek Vine Resort & Spa
Data: 2012-12-31

Referencje SaxAndSix od Hotelu Głęboczek w formacie PDF

 

Imprezy prywatne

Wesele Marty i Mariusza
Rezydencja Miętowe Wzgórza
Data: 2021-10-23

Wesele Marty i Mariusza w Miętowych Wzgórzach

„W skali od 1-10 dajemy mocne 20!!! Spodziewaliśmy się, że w ramach usługi otrzymamy tylko oprawę muzyczną a dostaliśmy wsparcie, opiekę i wspaniałe przeżycie muzyczne! Przed weselem usłyszeliśmy wiele praktycznych i przydatnych rad. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu zespołu, opracowaliśmy każdy szczegół z mistrzowską precyzją, która nie umknęła gościom. Muzyka pięknie nawiązywała do stylu przyjęcia (a la Great Gatsby) i stanowiła idealne tło wszystkich atrakcji zaplanowanych dla gości. W trakcie przyjęcia zespół na bieżąco reagował na sytuację, na parkiecie dostosowując repertuar. Niech nikt nie sądzi, że covery piosenek w ich wykonaniu to jakieś marne podróbki, to prawdziwy ogień i scenie, który nie raz doprowadzał dziewczyny do pisków z zachwytu. ;-) Wisienką na torcie były poprowadzone z klasą oczepiny. Bardzo Wam dziękujemy, mogliśmy bawić się za wszystkie czasy a jedyny obowiązek jaki musieliśmy spełnić to słuchać od wszystkich zachwytów na Wasz temat.

Teraz polecamy każdej parze Sax & Six, bo marzymy o byciu gośćmi na weselu z ich udziałem a znajomi pytają czy będą poprawiny na 10lecie ślubu. ;-)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy, ten dzień przerósł nasze oczekiwania. Dopiero po zrozumieliśmy jak wiele dla nas to znaczyło i ile mieliśmy szczęścia, że trafiliśmy na Was. Jedyne czego żałujemy to, że nie możemy przeżyć tego ponownie. Dziękujemy za tak piękne wspomnienia.

Marta i Mariusz Zielińscy

PS: Obserwujemy Wasze media społecznościowe i liczymy na wspólnego Sylwestra lub Andrzeki!”

[11 kwietnia 2022 20:42]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Wesele Olgi i Michała
Hotel Sevilla, Sala kryształowa
Data: 2020-09-26

"Podziękowanie

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Zespołowi SaxAndSix za oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się 26 września 2020 :-) SaxAndSix wybraliśmy na podstawie materiałów dostępnych na Ich stronie oraz kanale, nie mieliśmy tej przyjemności poznać się wcześniej na innej imprezie. Z czystym sumieniem możemy jednak powiedzieć, że nie żałujemy ani odrobinę podjętego ryzyka bo wybór okazał się strzałem w dziesiątkę !

Reprezentują najwyższy poziom, grają w 100 % na żywo i robią to naprawdę genialnie ! Mają bardzo bogaty repertuar, w którym poruszają się niezwykle swobodnie, potrafią świetnie wyczuć publiczność, dla której grają, tak dobierając poszczególne kawałki w blokach muzycznych, że Goście nie chcą zejść z parkietu (co dla Pary Młodej jest największą radością :-)) Od Zespołu ze sceny możecie usłyszeć nie tylko rewelacyjne brzmienie, ale również tonę pozytywnej energii, która momentalnie udziela się wszystkim. Profesjonaliści w każdym calu, wybitni Muzycy, kapitalna Wokalistka, stworzyli dla nas niezapomniany wieczór. Goście bawili się z Nami do rana i byli pod ogromnym wrażeniem - wiele razy usłyszeliśmy, że było to najlepsze wesele na jakim byli do tej pory - co zawdzięczamy właśnie Zespołowi SaxAndSix i za co serdecznie dziękujemy !

Warto również wspomnieć o świetnym kontakcie z Panem Marcinem, na którego naprawdę można liczyć, służy pomocą i wsparciem w okresie przygotowań, a w dniu wesela tak prowadzi całą imprezę, że nie musicie się o nic martwić. Współpraca była czystą przyjemnością !

Z całego serca dziękujemy i mamy ogromną nadzieję, ze jeszcze niejednokrotnie się spotkamy :-)

Olga i Michał"

[13 paź 2020, 23:02]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 

Podziękowanie dla SaxAndSix od Olgi i Michała w formacie PDF

 
 
 
 
 

Wesele Karoliny i Macieja
Pałac Zdunowo
Data: 2020-08-14
Relacja z tej imprezy na Instagram.com/SaxAndSix

Wesele Karoliny i Macieja w Pałacu Zdunowo

"Marcin,

Chcieliśmy się odezwać już wczoraj, ale zmęczenie dało się nam mocno we znaki.

Dziękujemy! Bardzo, bardzo dziękujemy Wam za niezapomnianą oprawę naszego najważniejszego dnia we wspólnym życiu. Wasza energia, Wasz profesjonalizm, Wasza kreatywność i Twój ujmujący charakter sprawiły, że nasze wesele będzie długo wspominane przez naszą rodzinę i znajomych. Było dokładnie tak jak sobie to wymarzyliśmy - zresztą, widziałeś pod koniec imprezy, że łezka mi się w oku kręciła :D Naprawdę nie moglibyśmy sobie życzyć lepszej oprawy muzycznej (w Kościele również, sporo osób mi to wspominało). Co ja miałem w głowie, że nie chciałem początkowo medleya z Britney?! Petarda. Na parkiecie ciężko mi było tańczyć, bo co chwila ktoś mówił mi, że jesteście niesamowici.

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że mogliśmy z Wami współpracować, aż szkoda, że wesele robi się raz w życiu :D Będziemy na pewno szeroko Was polecali, ale zresztą - każdy widział co się działo, Waszą najlepszą wizytówką jesteście Wy sami. Jeszcze raz dziękujemy całemu zespołowi! Mamy nadzieję, że do usłyszenia :)

Maciej i Karolina Jarczewscy"

[17 sie 2020, 13:01]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Jubileusz 40-stka Michała i 15 rocznica ślubu Moniki i Michała
Ośrodek Wypoczynkowy „Rejs”
Data: 2020-08-06
Relacja z tej imprezy na Instagram.com/SaxAndSix

Jubileusz Moniki i Michała w ośrodku „Rejs” Charzykowy

"06.08.2020
40-tka Michała

15 rocznica ślubu
Moniki i Michała

LIST REFERENCYJNY
Dnia 06.08.2020r. świętowaliśmy 40-te urodziny mojego męża MICHAŁA plus tego samego dnia była jeszcze jedna okazja na świętowanie 15 rocznica ślubu.
Decyzja w sprawie wyboru zespołu „SAX & SIX” była oczywista, gdyż mieliśmy przyjemność usłyszeć ich po raz pierwszy na sylwestrze 2019.
Zespół zrobił na nas niesamowite wrażenie.
Pan Marcin Odyniec przepięknie grał na saksofonie a wokalistka Monika ujęła nas swoją skalą głosu.
Tak nam się zespół spodobał, że mieliśmy przyjemność spotkać się ponownie, ale już na naszej podwójnej imprezie: 40-tce męża i 15 rocznicy naszego ślubu.
Zespół SAX & SIX potwierdził swój profesjonalizm, energię i wokal.
Goście razem z nami bawili się do białego rana i byli pod dużym wrażeniem.
Decydując się na współpracę z zespołem SAX & SIX będziecie Państwo ogromnie zadowoleni.
Dziękujemy za pięknie zagrane, zaśpiewane utwory specjalnie dla nas (CZULIŚMY SIĘ WYJĄTKOWO) oraz za profesjonalizm i miłą współpracę.

Dziękujemy!
Monika & Michał"

[19 wrz 2020, 12:43]

Oryginalny List Referencyjny od Jubilatów:

 

Referencje SaxAndSix od Moniki i Michała, Jubileusz, „Rejs” Charzykowy, plik PDFList Referencyjny dla SaxAndSix od Moniki i Michała w formacie PDF

 
 
 
 
 

Wesele Oli i Mateusza
Dwór Afrodyta****, Radziejowice
Data: 2019-12-07
Relacja z tej imprezy na Instagram.com/SaxAndSix

Wesele Oli i Mateusza w Dworze Afrodyta w Radziejowicach

"Z całą pewnością, najlepszy zespół na wymarzone wesele!

Współpraca z zespołem SaxAndSix to czysta przyjemność i gwarancja profesjonalizmu. Głos Pani Moniki - petarda, solówki saksofonisty Marcina - mistrzostwo! Goście nie schodzili z parkietu i zachwalali zespół jeszcze długo po weselu. Miesiąc wcześniej, na spotkaniu ustaliliśmy dokładnie harmonogram całej uroczystości, co dało nam ogromne poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie propozycje piosenek, zabaw i toastów były realizowane przez zespół. Marcin chętnie doradzał i dzięki swojemu doświadczeniu przewidział wiele organizacyjnych kwestii, takich jak odpowiednio długi czas przewidziany na składanie życzeń przez gości czy kolejność pewnych atrakcji w trakcie uroczystości. Stworzył atmosferę eleganckiego przyjęcia, a przeprowadzone zabawy były w dobrym smaku. Zespół wart swojej ceny!

Aleksandra i Mateusz Kamińscy"

[28 gru 2019, 12:35]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Wesele Anny i Daniela
Hotel Chynów
Data: 2019-09-28

Referencje SaxAndSix od Anny i Daniela | Wesele

„Dzień dobry,

Zespół SaxandSix poprowadził naszą imprezę weselną we wrześniu 2019 roku i był to niezaprzeczalny strzał w 10. Od samego początku P. Marcin służył nam cennymi radami i wskazówkami. Oprócz szczegółowego zaplanowania przebiegu imprezy, P. Marcin zaproponował nietypowe dla naszej sali weselnej rozwiązania, które świetnie się sprawdziły i które będą stosowane przez kierownictwo sali w przyszłości. Sama impreza została poprowadzona perfekcyjnie - muzyka była grana w 100% na żywo, a swoją energią na scenie sprawili, że parkiet był przez cały czas pełny. Nasi goście, wraz z obsługą sali i fotografami, wspominają wykonania zespołu do dnia dzisiejszego.

Polecam SaxandSix wszystkim tym, którzy cenią sobie jakość wykonania, profesjonalizm i gwarancję udanej imprezy. Samemu zespołowi życzę, aby nie tracił energii i zachował swój niepowtarzalny charakter.

Pozdrawiamy,
Anna i Daniel Ciemieccy”

[15 lut 2020, 00:06]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Wesele Ani i Maćka
Jachranka, Hotel Windsor, Sala Lordów
Data: 2017-10-14

Warszawa, dn. 17.10.2017 r.

REFERENCJE

Czaaaaaad ! To pierwsze określenie, jakie ciśnie nam się na usta. Powierzyliśmy zespołowi Sax&Six oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 14.10.2017 r.. To nie był przypadek, że akurat padło na ten wybór. To był efekt kilkuletnich poszukiwań (proszę nam wierzyć). Przesłuchanych zostało kilkaset zespołów, wielokrotnie krwawiły nam uszy, ale w końcu trafiliśmy na S&S, dzięki którym odzyskaliśmy nadzieję w dobrą jakość i dźwięki.

Zaczęło się, jak zwykle od prostego zapytania o cenę itd., otrzymaliśmy profesjonalnie przygotowaną ofertę wraz z pełnym pakietem informacji o zespole, repertuarze, sprzęcie, zabawach weselnych etc.. Już wtedy wiedzieliśmy, że trafiliśmy na właściwych ludzi. Oczywiście pojawiały się u nas dylematy, czy kapela, która stroni od kawałków disco polo i biesiady sprawdzi się na weselu z bardzo zróżnicowanymi gośćmi. Trzeba podkreślić, że nasza decyzja nie była podyktowana podjęciem ryzyka, absolutnie! Marcin zaprosił nas na próbę zespołu i po pierwszym zagranym kawałku zadecydowaliśmy. To, że zespół składa się ze świetnych muzyków to jedna kwestia, natomiast Oni zarażają słuchaczy swoją energią, żywiołowością i otwartością. To są muzyczne PETARDY ! Nie będziemy zdradzać szczegółów, bo lepiej przeżyć to na żywo, ale my już podczas składania życzeń (na sali) dostaliśmy pochwały odnośnie wyboru zespołu. Po pierwszym jinglu zagranym na wejście MP. Na szczególne uznanie zasługuje szef Marcin, który jest niezwykle profesjonalną osobą, a przy tym baaaaardzo cierpliwą, wyrozumiałą i niesamowicie zaangażowaną. Przez to, że pan młody ma fioła na punkcie muzyki to pytań było co nie miara. Marcin dzielnie to znosił ;-) a jakie solówki na saxie gra !!! Maestro :-) Jak nam zespół zagrał Roda Stewarta Have I told you lately, that I love you na pierwszy taniec, a później Guns&Roses Sweet child of mine to ciaaaary mamy do tej pory. Bartek !!! rozwaliłeś system !

Moglibyśmy tak pisać i pisać i pisać. ale napiszemy krótko, dla tych niezdecydowanych, dla tych rozkminiaczy, jakimi sami przez moment byliśmy - to były najlepiej wydane pieniądze! Klasa, profesjonalizm i radość z grania tym charakteryzują się Saxy. Uwierzcie nam, że to nie disco polo robi imprezę tylko właściwi, energiczni ludzie i dźwięki!

P.S. zacytujemy kilka opinii gości:

.dawno się tak dobrze nie bawiliśmy, zespół dał czadu, nawet kaleka by się gibał!

świetne wesele, muzyka 10/10

w swoim życiu byłem na wielu weselach, ale 2 najlepsze to było moje i Wasze

zespół był imponujący

super zespół!

widać i słychać, że zespół w pełni profesjonalny

dziękujemy za wspaniałe wesele i super muzykę

Dziękujemy Wam Saxy !!! przenieśliście nas w inną czasoprzestrzeń :-) naprawdę chcielibyśmy przeżyć tę imprezę jeszcze raz, tym razem, jako goście :-) Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Ania & Maciek T.

[17 października 2017 11:48]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 

List Referencyjny dla SaxAndSix od Ani i Maćka w formacie PDF

 
 
 
 
 

Wesele Sary i Tomasza
Jachranka Restauracja Yacht Club, Hotel Warszawianka
Data: 2017-06-17
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Od samego początku do końca nasza współpraca z SaxAndSix, a także z samym Marcinem przebiegała w profesjonalnej i niezmiernie miłej atmosferze. Marcin jako manager wiele nam podpowiedział i pomógł w kwestii oprawy muzycznej, a także oświetleniowej wesela. Nasze preferencje, życzenia oraz wyobrażenia zostały w 100% spełnione. Kontakt z Marcinem był bardzo przyjemny - odpowiadał cierpliwie na nasze pytania, dokładnie tłumaczył, wychodził z ciekawymi propozycjami. Kwestia roli Zespołu na naszym weselu była co do najmniejszego szczegółu zaplanowana - dzięki temu niczym nie musieliśmy się stresować. Cały Zespół to ludzie z pasją oraz ogromnym talentem! Nasi goście świetnie się bawili i byli pod ogromnym wrażeniem SaxAndSix. A najlepszym potwierdzeniem są kolejne współprace podjęte z Zespołem wśród znajomych :) Z całego serca polecamy wszystkim niezdecydowanym!
Kochani SaxAndSix, nie możemy doczekać się kolejnych imprez z Wami! <3

Pozdrawiamy,

Sara i Tomasz Łagowscy

[14 marca 2018 20:02]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Wesele Ani i Czarka
„Osada Danków”, Miłomłyn
Data: 2017-05-27

Kochani,

w końcu wróciliśmy z wojaży, ogarnęliśmy się i zebraliśmy się za małe podsumowania.

Więc chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za genialną oprawę muzyczną naszego wesela :) Nasi goście nie mogli się nachwalić - zresztą wystarczyło spojrzeć na parkiet żeby wiedzieć, że impreza jest przednia. My też świetnie się bawiliśmy (zupełnie jakby to nie było nasze wesele).

I choć może nie wszystkie detale poszły zgodnie z planem, to jednak całe wesele uważamy za bardzo udane. I wy mieliście w tym bardzo duży udział.

Jednym słowem - było obłędnie! <3 Serdecznie dziękujemy i na pewno będziemy Was polecać wszystkim takim szaleńcom jak my, którzy postanowili się pobrać :)

Pozdrawiamy,
Ania i Czarek

[26 czerwca 2017 22:08]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Wesele Kamili i Mohana
Pałac Poledno
Data: 2016-09-09
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Sax & Six zagrali na naszym weselu! Rewelacyjna ekipa! Marcin z zespołem przeprowadzili międzynarodową imprezę dla gości z kilku różnych państw, mówiących w różnych językach. Pełny profesjonalizm, wszyscy świetnie grają, Monika ma super glos, są dobrze przygotowani i maja profesjonalny sprzęt. Marcin był zawsze dostępny pod telefonem, każdy szczegół dopracowaliśmy na odległość (z mężem mieszkamy w Wielkiej Brytani), przed samym weselem sam kontaktował się z managerem hotelu, tak abyśmy my mogli się skupić na naszym wydarzeniu. To oni sprawili, ze będziemy ten dzień mile wspominać. Bez wahania poprosiłabym Sax & Six o organizacje imprezy kolejny raz. Marcin - Wielkie Dzięki!

Kamila & Mohan

[16 marca 2017 21:52]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Wesele Marty i Bartka
Jachranka, Hotel Windsor, Sala Royal
Data: 2016-08-27
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

SaxAndSix | Wesele Marty i Bartka | Referencje
zdjęcie: Daniel Piluch

Marcin,
Bardzo dziękujemy za super imprezę! Daliście ognia! Wszyscy goście przyznają, że nie byli na weselu z tak dobrą oprawą muzyczną. Dzięki za energię, moc, zaangażowanie i pasję, którą było słychać w każdej nutce! Dołożyliście dużą cegłę do tego, że 27 sierpnia był najwspanialszym dniem naszego życia!
Przekaż podziękowania dla całego zespołu. Jesteście najlepsi!

Pozdrawiamy, Marta i Bartek

[11 marca 2017 23:34]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 
 
 
 
 

Międzynarodowe wesele Polsko Walijskie, Kasia & Shaun
Warszawa, Forteca Kręgliccy
Data: 2016-08-06
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Wesele międzynarodowe Polsko Walijskie, Kasia & Shaun

Kasia & Shaun
06 sierpnia 2016
wesele międzynarodowe

LIST REFERENCYJNY

Dnia 06.08.2016 roku mieliśmy przyjemność świętować z okazji naszego wesela przy oprawie muzycznej zespołu SaxAndSix.

31 grudnia 2013 roku spędziliśmy jedną z najlepszych nocy sylwestrowych dzięki zespołowi SaxAndSix.
Niepozorne przyczepienie wizytówki zespołu na lodówce po przetańczonej nocy okazało się najlepszą, nieświadomą decyzją dotyczącą naszego wesela.

Spotkanie z pełnym energii i pasji dla muzyki Panem Marcinem Odyńcem tylko upewniło nas co do wyboru.
Pełen werwy i profesjonalizmu zespół grał przez całą noc a parkiet pełen był tańczących gości.

Decydując się na współpracę z zespołem SaxAndSix, dokonujecie Państwo najlepszej decyzji.

Serdecznie dziękujemy za pełen profesjonalizm, świetną muzykę i niezapomniane wspomnienia.

Zarówno my jak i nasi goście, nie zapomnimy tej nocy!

Dziękujemy!

 

Kasia & Shaun
06 August 2016
International Wedding

LETTER OF RECOMMENDATION

On the 6th of august 2016, we had the pleasure to celebrate our wedding with the band SaxAndSix.

On the 31st of december 2013, we spent one of the best new year's eve with the saxandsix band. after that Fabulous night, we kept the band's business card on our fridge. It turned out to be the best decision of our wedding.

Meeting with us to discuss the wedding, mr. Marcin odyniec was energetic and had a passion for music, and we were convinced that we made the right choice.

Liveliness and professionalism of the team playing throughout the night had guests on the dance floor throughout the night and into the morning.

Our decision to work with saxandsix was the best choice. Thank you for your professionalism, great music and unforgettable memories!

We and our guests will never forget that night!

Thank you!

[6 marca 2017 10:59]

Oryginalny List Referencyjny od Młodej Pary:

 

List Referencyjny dla SaxAndSix od Kasi i Shauna w formacie PDF

 
 
 
 
 

Międzynarodowe Wesele Ewy i Mariusa
Cegielnia Rzucewo
Data: 2016-07-02

Chcemy podziękować z zespołowi Sax and Six za oprawę naszego bajkowego wesela. Nie było to łatwe zadanie, bo impreza była prawdziwie międzynarodowa — ponad 20 narodowości na 100 gości. Jednak Pan Marcin bardzo gładko i sprawnie przechodził z angielskiego na polski i zawsze zwracał uwagę na to, żeby wszyscy goście czuli się zintegrowani.

Zespół wykazał wielką elastyczność jeśli chodzi o muzykę, którą sobie zażyczyliśmy jak i to, że pomiędzy ich piosenkami mieliśmy występ jeszcze jednego zespołu (naszych znajomych) i trzeba było poprzestawiać i nastroić cały set up.

Dziękujemy i pozdrawiamy!

****

We want to thank Sax and Six for making our wedding so wonderful and special. The task was not easy, because the event was truly international — over 20 nationalities represented by our 100 guests. Martin was very smooth in changing between English and Polish in-between announcement and always paying attention that all the guests feel integrated.

The team showed great flexibility regarding the music we asked them to play as well as adjusting the stage set up for the performance of another music band (our friends) within just a few minutes.

Thank you!

[7 marca 2017 15:49]

Oryginalne e-maile otrzymane od Młodej Pary:

 
 
 
 
 
 

Wesele Malwiny i Tomka
Cegielnia Rzucewo
Data: 2016-05-27

Wesele Malwiny i Tomka

Cześć Marcin,

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za super zabawę, o którą zadbaliście na weselu! Mamy poczucie, że daliście z siebie bardzo dużo, cały czas grając na pełnej energii. Razem z gośćmi byliśmy zachwyceni Waszymi talentami i profejsonalizmem:-). Dziękujemy też za zgrabne wodzirejowanie i dj'owanie z uwzględnieniem naszego gustu muzycznego. Wielki szacun:)

Malwina i Tomek Kamińscy:)

[31 maja 2016 23:30]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Justyny i Michała
Restauracja Leliwa
Data: 2015-10-03

Wesele Justyny i Michała — referencje dla SaxAndSix

Warszawa, 22.04.2016 r.

Referencje
dla zespołu SaxAndSix

3 października 2015 roku w Końskich odbył się nasz ślub i wesele. Odpowiedzialność za oprawę muzyczną powierzyliśmy zespołowi SaxAndSix.

Na stronę internetową zespołu trafiliśmy przypadkowo. Dość ostrożnie podeszliśmy do tematu i umówiliśmy się na posłuchanie zespołu na żywo podczas ich próby. Od tego momentu wiedzieliśmy że to jest zespół, którego szukaliśmy. Nie zawiedliśmy się. Zespół grał na najwyższym poziomie. Biła od nich energia, która udzielała się gościom. Nie było utworu, żeby ktoś nie tańczył. Rzetelne przygotowanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie zespołu były doceniane zarówno przez nas jak i przez naszych gości.

Z Marcinem Odyńcem jako menedżerem zespołu mieliśmy bardzo dobry kontakt. Był bardzo rzeczowy a jednocześnie elastyczny i otwarty na nowe pomysły.. Bazując na swoim doświadczeniu starał się doradzić i pomóc w doprecyzowaniu naszych pomysłów za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Marcin doskonale sprawdza się w roli menedżera, prowadzącego, DJ jak i saksofonisty. Marcin - swoją grą na saksofonie i Bartosz - wokalem i grą na gitarze skradli serce wielu gościom :).

Współpraca zespołu z organistą kościelnym (Marcin grał na saksofonie na naszym ślubie) i z menedżerem restauracji Leliwa, w której odbyło się nasze wesele, była bez zarzutu. W sprawach technicznych panowie dogadali się praktycznie bez naszego udziału co bardzo przyśpieszyło załatwianie spraw związanych z imprezą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i często z przyjemnością powracamy wspomnieniami do tego ważnego dla nas dnia.

Serdecznie polecamy zespół SaxAndSix!

Pozdrawiamy,
Justyna i Michał Gorczyńscy

[22 kwietnia 2016 14:27]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Oli i Igora
Sentoza-Golf
Data: 2015-09-19
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Wesele Wesele Oli i Igora — referencje dla SaxAndSix

Hej,

Przepraszamy za stanowczo zbyt długo pisaną odpowiedź, ale od wesela jakoś nagle na wszystko zaczyna brakować czasu, widać takie życie po ślubie :)

Jeśli chodzi o referencje, to chyba nie trzeba mówić, że bez Waszej muzyki, luzu i wspaniałego prowadzenia imprezy, ten dzień nie byłby tak udany. Pełne profesjonalizmu podejście, przygotowanie i wykonanie. Nie tylko my byliśmy zachwyceni, ale również goście i obsługa hotelu - wszyscy mówili, że na takim weselu jeszcze nie byli.

Na osobny akapit zasługuje uświetnienie samej ceremonii zaślubin. Marcin przepięknie zagrał utwory, które sprawiły, że ten moment był jeszcze bardziej wzruszający i niezapomniany.

Nam pozostaje tylko podziękować z całego serca za Wasz wkład w nasze wesele i polecić zespół SaxAndSix wszystkim, którzy szukają oprawy muzycznej na najwyższym możliwym poziomie!

Ola i Igor

[8 maja 2016 14:43]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Marthy i Michała
Stargard Szczeciński, Dworek Hetmański
Data: 2015-09-12
Agencja ślubna: Decor Amor

 

Referencje SaxAndSix Agencji Ślubnej Decor Amor w formacie PDF

 

Wesele Marthy i Michała
Stargard Szczeciński, Dworek Hetmański
Data: 2015-09-12

Oto nasze osobiste wrażenia których doznaliśmy dzięki zespołowi sax and sixx!
Trzeba przyznać że cała oprawa muzyczna i prowadzenie imprezy wiązały się z takim wysokim profesjonalizmem że ciężko opisać to słowami!
wyzwanie które stanowiło towarzystwo dwu językowe(Polsko niemieckie) nie stanowiło dla zespołu najmniejszego problemu...
Cieszyło nas bardzo że mogliśmy się dzięki temu zająć w naszym dniu tylko sobą i cieszyć się razem wspólnymi chwilami:)
repertuar i Mix muzyczny jakim dysponował zespół był tak szeroki że dla każdego gustu się coś znalazło!!
podsumowując cała organizacja i kontakt z zespołem był bezproblemowy czyli jeżeli szukacie zespołu na jakąkolwiek imprezę to bardzo polecamy Sax and Sixx

z najlepszymi życzeniami
Marta i Michał Antczak

[29 maja 2016 19:53]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Karoliny i Andrew
Hotel Trylogia
Data: 2015-08-22
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Wesele Karoliny i Andrew — referencje dla SaxAndSix

Pragniemy goraco polecic zespol „SaxAndSix” wszystkim zainteresowanym.

Z perspektywy czasu jestesmy bardzo zadowoleni i przekonani o slusznosci naszej decyzji zaangazowania Marcina i jego zespolu do oprawy muzycznej slubu i uswietnienia wesela naszej Corki.

Profesjonalizm, ogromny talent i perfekcja w kazdym aspekcie, zapewnily nam i naszym gosciom niesamowite wrazenia i super zabawe.

Do dnia dzisiejszego uczestnicy wesela mowia nam ze to nie bylo „takie zwykle wesele” i w duzym stopniu jest to Wasza zasluga.

Dziekujemy z calego serca jeszcze raz i pozdrawiamy goraco!

Barbara i Andrew Lopacinski
Canada

[1 maja 2016 23:46]

Oryginalny e-mail otrzymany od rodziców Panny Młodej:

 

Międzynarodowe wesele Pauliny i Jakuba
Hotel Trzy Korony
Data: 2015-08-08
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix (pokadrowani.pl)
Klip wideo z tej imprezy (Jwedding Films)

Międzynarodowe wesele Pauliny i Jakuba — referencje dla SaxAndSix

Zespół Sax and Six grał na naszym weselu w Sierpniu 2015. Nie ukrywamy, że stawialiśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko co do idealności TEGO najważniejszego dnia w naszym życiu. Ten zespół przyczynił się ogromnie do tego, że nasze wesele było perfekcyjne i niezapomniane nie tylko dla nas, ale i dla gości. Pomimo, że był to chyba najgorętszy dzień od lat, ludzie szaleli na parkiecie, mokrzy do ostatniej nitki :)

Ta ekipa jest niesamowicie profesjonalna w tym co robi, wszystko się zgadza od A do Zet.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić zespół Sax and Six, w szczególności tym którzy stawiają przede wszystkim na jakość.
Jeszcze raz dziękujemy z całego serca Marcinowi i jego Ekipie, za niezapomniane wesele.

Pozdrawiamy serdecznie
Paulina i Kuba

PS: ... i widzimy się w tym roku na weselu naszego świadka ;)

[30 kwietnia 2016 09:09]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Kasi i Piotrka
Hotel Zielony Zakątek
Data: 2015-08-01
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Wesele Kasi i Piotrka — referencje dla SaxAndSix

"Nasze wesele było idealne" - takie słowa padły z ust mojej żony Kasi. Wśród panien młodych taka wypowiedź rzadko się zdarza - w końcu organizacja wesela nie jest prosta i wiele rzeczy może pójść nie tak. Niektórzy mówią, że 50% sukcesu tkwi w muzyce, ale w przypadku zespołu Sax And Six ten procent jest o wiele większy. Dzieje się tak nie tylko ze względu na profesjonalne brzmienie i zawodowy warsztat wykonawczy wszystkich muzyków. Głównym walorem tych ludzi jest to, że podchodzą do swojej pracy z ponadprzeciętnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Lider zespołu - Marcin Odyniec, ma ogromne doświadczenie w organizacji i prowadzeniu imprez i bardzo chętnie służy pomocą przy układaniu planu wesela. Wszelkie problemy znikają szybciej niż się pojawiają, co sprawia że wchodząc na salę pełną gości para młoda nawet nie myśli o tym, żeby się czymś martwić. Mówiąc o tym wszystkim, nie można zapomnieć o aspekcie wizualnym - Sax And Six ma profesjonalny image i wychodzi na scenę nie tylko grać, ale występować. Sami o sobie piszą, że są prawdopodobnie najlepszym cover bandem na świecie i ja mogę potwierdzić prawdziwość tych słów. Może to potwierdzić również moja żona, a jeżeli tego jeszcze mało, potwierdzą to również nasi goście, którzy wspominając wesele zawsze zaczynają od muzyki. Sax And Six - dziękujemy Wam!

Kasia i Piotr

[26 sierpnia 2016 00:23]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Zuzy i Filipa
Pałac Zdunowo
Data: 2015-06-27
Autor zdjęć: The Snap Shots | Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix

Wesele Zuzy i Filipa — referencje dla SaxAndSix

Sax and Six grało na naszym weselu w czerwcu 2015 roku. Oczywiście byliśmy wczesniej na ich próbach, ale tak spektakularnego efektu się nie spodziewaliśmy.
Wszystko przygotowane idealnie (plan rozpisany co do minuty:). Impreza prowadzona profesjonalnie. Muzyka rewelacyjna, dostosowywana do preferencji gości. Mimo, że mieliśmy bardzo różne grupy wiekowe oraz osoby z różnych krajów — wszyscy bawili się przednio i wszyscy wspominają „ten super zespół, który grał świetną muzykę”.

Polecamy Sax and Six wszystkim, którzy marzą o obłędnym weselu, pełnym parkiecie i braku kiczu.

Zuza & Filip

[21 kwietnia 2016 18:11]

Oryginalny e-mail otrzymany od Młodej Pary:

 

Wesele Zosi i Piotra
Warszawa, Reduta Banku Polskiego
Data: 2014-10-04
Autor zdjęć: Virtual Image Fotografia | Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix
Autor filmu: Studio Videofilmowe Movie Factory | Klip z tej imprezy na Vimeo

Wesele Zosi i Piotra — referencje dla SaxAndSix

Goście zapomną o wystroju sali, zapomną o jedzeniu, ale nigdy nie zapomną dobrej zabawy. Wychodzimy z założenia, że tym co najważniejsze na weselu, zawsze jest muzyka. Od razu wiedzieliśmy, że musi to być zespół grający na żywo - a wcale nie łatwo taki znaleźć. Przeszukując internet trafiliśmy na "Sax and Six". Przyznajemy, że mieliśmy sporo obaw, ale ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! To co pokazał zespół na naszym weselu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Parkiet był pełny do samego końca zabawy, słowa uznania dotyczące muzyki płynęły od gości, obsługi sali, a nawet kamerzysty, który był pod wrażeniem profesjonalizmu członków zespołu. Wokaliści, muzycy, a przede wszystkim lider Marcin Odyniec, który dawał czadu na saksofonie - to był totalny odjazd! Doświadczeni muzycy, którzy wiedzą jak poderwać gości, nie tylko tych młodych. Niech najlepszą rekomendacją będzie to, że po naszym weselu 2 pary zdecydowały się na współpracę z nimi przy swoich weselach. A zapewne na tym jeszcze nie koniec. "Sax and Six" było najmocniejszym punktem naszego wesela, natychmiast zdecydowalibyśmy się na nich ponownie, gdybyśmy mieli znowu decydować. A ten saksofon.... to po prostu mistrzostwo świata! :D

Zosia i Piotr

[8 listopada 2015 22:20]

 

Ślub i wesele Moniki i Wojciecha
Ciechanów, Hotel Atena
Data: 2014-08-02

Ślub i wesele Moniki i Wojciecha

Wspominając nasze przyjęcie weselne nie da się nie wspomnieć zespołu Sax and Six. Dziękujemy Wam serdecznie za wspaniałą oprawę muzyczną, którą dla nas przygotowaliście. Muzyka w Waszym wykonaniu jest godna polecenia każdemu, kto ceni sobie profesjonalistów, a nie amatorów. Specjalnie przygotowane utwory były wspaniałą niespodzianką. Goście byli zachwyceni muzyką, w całości graną na żywo w ciekawych aranżacjach. Nie tylko muzyka zrobiła na nas ogromne wrażenie, ale również osoba Marcina czyli menagera. Współpraca z Tobą to sama przyjemność. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach oprawy nie tylko muzycznej . Wybór Waszego zespołu to była najlepsza decyzja. Polecamy wszystkim, kto ceni sobie dobrą muzykę i profesjonalizm.

Pozdrawiamy serdecznie
Monika i Wojciech

[11 maja 2015 22:15]

 

Międzynarodowe wesele Malwiny i Albina (Polsko-Węgiersko-Angielskie)
Jabłonna, Dom bankietowy „Królewska”
Data: 2014-07-26

Wesele Malwiny i Albina — referencje dla SaxAndSix

Wybór zespołu SaxAndSix był jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy planując nasze wesele. SaxAndSix to nie tylko grupa utalentowanych profesjonalistów świetnie odnajdujących się w rożnych gatunkach muzyki, ale także zgrany zespół prowadzących, który bez najmniejszego problemu poprowadził imprezę w dwóch językach, po polsku i po angielsku. Co więcej, Marcin, manager zespołu, jest świetnym organizatorem, zawsze dotrzymującym wszystkich terminów, a zarazem pełnym pomysłów i niezwykle przydatnych rad. Nasi goście, w większości pochodzący z rożnych krajów europejskich, chwalili zarówno jakość występów zespołu, jak i fakt, ze członkowie zespołu poświęcali przerwy w występach i część DJ-ską na porozmawianie z gośćmi. Wielu z nich stwierdziło, że nasze wesele było jedną z najlepszych imprez, na jakiej kiedykolwiek byli. SaxAndSix odegrał ogromną rolę w sprawieniu, że był to niezapomniany dzień zarówno dla nas jak i dla naszych gości.

Malwina i Albin

Choosing SaxAndSix as a band for our wedding was one of the best decisions we have made. SaxAndSix is not only a great band of professional musicians able to play different genres of music, they are also a great team of entertainers, who seamlessly managed the party in both Polish and English. On top of that, Marcin, the band manager, is a great organiser, always sticking to deadlines and most importantly full of ideas and willing to share his insightful advice. Our friends, most of them from different countries in Europe, praised both the band's performance and the fact that the band members interacted with the guests during the breaks. A lot of them have said that our wedding was one of the best parties they have ever attended and SaxAndSix played an extremely important role in making it an unforgettable experience for both our guests and us.

Malwina & Albin

[11 sierpnia 2015 23:12]

Referencje SaxAndSix od Malwiny i Albina w formacie PDF

 

Wesele Magdaleny i Piotra
Kołobrzeg, Hotel Senator
Data: 2014-05-31
Autor zdjęć: Skorpions | Galeria zdjęć z tej imprezy na facebook.com/SaxAndSix.

Wesele Magdaleny i Piotra — referencje dla SaxAndSix

Cześć Marcin,
w tym dniu wyjątkowym, naszej I rocznicy ślubu, w załączeniu przesyłamy zdjęcia z całej uroczystości, natomiast poniżej oczywiście bardziej niż pozytywną referencję dla Waszego zespołu!

Serdecznie pozdrawiamy po dokładnie roku wspaniałej zabawy.

„Poszukując zespołu na ten wyjątkowy dzień przesychaliśmy kilkadziesiąt zespołów, aż niespodziewanie natknęliśmy się na SaxAndSix i bez jakiegokolwiek zastanowienia zadzwoniliśmy do Was z zaproszeniem na naszą imprezę. Wszystkie wcześniejsze przypuszczenie sprawdziły się bez wątpienia: pełen profesjonalizm, wielki talent, elastyczność, super organizacja, zaangażowanie oraz ciągły kontakt w ustaleniu wszystkich szczegółów pozwolił na stworzenie tak wyjątkowej, doskonałej uroczystości, dzięki czemu wszyscy goście wspominają nasze wesele jako jedną z najlepszych imprez. Serdecznie, z całego serca polecamy SaxAndSix wszystkim niezdecydowanym bo muzyka jest gwarancją najlepszej zabawy!!!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy,
Magdalena i Piotr Stępień”

[31 maja 2015 20:10]

 

Wesele Natalii i Bartosza
Cegielnia Rzucewo
Data: 2014-02-14

Szczerze? Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszej oprawy do naszego ślubu i wesela niż SaxAndSix - jesteście cudowni, profesjonalni, zabawni! Rozgryźliśmy Was - jesteście genialni, ponieważ kochacie to co robicie - to widać i słychać! W połączeniu z profesjonalizmem wychodzi coś czego nie można opisać słowami. Wasze wykonanie naszej piosenki do pierwszego tańca - bezcenne! Przeszliście nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Wam nasi Goście jeszcze długo będą wspominać nasze wesele. Bawiliśmy się tak świetnie jakbyśmy znali się z Wami całe życie! Marcin jako DJ i szalony prowadzący - BOMBA! Żałujemy, że nie możemy z Wami poszaleć co weekend! Jak będziecie na Pomorzu to zapraszamy! Dzięki temu co dla nas zrobiliście zostaniecie w naszych sercach na zawsze! :)

Nie wiem ile razy już Wam dziękowaliśmy, ale zrobimy to jeszcze raz! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu! Jesteście cudownymi ludźmi i nigdy się nie zmieniajcie!

Natalia i Bartosz (14-02-2014)

[20 marca 2014 22:07]

 

Wesele Polsko Irlandzkie Ani i Michaela
Jerzmanowice (pod Krakowem), Chochołowy Dwór
Data: 2013-09-29
Autor zdjęć: Maciej Toliński |Galeria zdjęć z tej imprezy na facebook.com/SaxAndSix.

Wesele Ani i Michaela — referencje dla SaxAndSix

Dziekujemy Wam Marcinie, Bartku, Justyno, Przemku, Wojtku, Mariuszu i Karolu za uswietnienie naszego przyjecia!!! Nie tylko ja i Michael ale rowniez nasze rodziny - i polska i irlandzka oraz jednoglosnie wszyscy znajomi byli zachwyceni muzyka i atmosfera przez Was stworzona na naszym weselu:) Ubraliscie w dzwieki to co sobie wymarzylismy. Dziekujemy.... 

[3 października 2013 o 15:33]
 

Nie wspomnialam nawet o tym ze takie wyzwanie jakim jest poprowadzenie dosc nietypowej imprezy dwujezycznej - odstarszyloby wiele zespolow... Przy Waszym profesjonalizmie - wiekszosc gosci miala wrazenie ze robicie to na codzien!!! Bartek i Marcin - smigaliscie po angielsku!!!!Uslyszalam wiele komplemetow w Wasza strone w trakcie naszej imprezy:) I kilka osob juz pytalo nas o Wasze namiary! A tak jeszcze od poczatku to juz od pierwszego telefonu do Marcina o pewnie dosc nocnej godzinie, spotkalam sie z super sympatycznym glosem bezinteresownie oferujacym pomoc gdy poczatkowo okazalo sie ze nasze daty byly niezgodne ze soba ( widac ze jestescie zajeci jezdzeniem po calej Polsce- doslownie!) - na nasze szczescie udalo sie te roznice zniwelowac:-) Wielomiesieczny kontakt mailowy pozwolil nam na bardzo dokladne ustalenia, Marcin jest profesjonalista w pelnym tego slowa znaczeniu - nie pozwala sie zaskoczyc niespodziankami w trakcie prowadzenia imprezy - za co go bardzo szanuje, chcial wiedziec wszystko - od ilosci gosci do dlugosci kabli itp....Nasze spotkanie w lipcu w Warszawie pozwolilo bardzo skonkretyzowac plan calego przedsiewziecia i chce tez zaznaczyc ze wiele z Towich sugestii ( na ktore sami na pewno bysmy nie wpadli) bylo genialnych! Goscie byli zachwyceni polonezem ktory otwieral impreze:) Ponadto - gdy troche spoznilismy sie na poczatek z naszym kierowca i fotografem (choc trudno w to uwierzyc - zgubilismy sie po drodze...) - przyjezdzajac zamiast zmeczonego i glodnego towarzystwa przywitala nas grupa weselnikow zabawianych przez Bartka i Marcina ktorzy wraz ze skladem Saxandsix rozbawiali gosci i w miedzyczasie nauczyli Irlandczykow troche polskiego:) W trakcie imprezy zepól gral bardzo dlugie sety dostosowujac muzyke do obserwacji bawiacych sie gosci za co bardzo Wam dziekujemy! Jednoczesnie wykorzystujac utwory ze swojego repertuaru ktore zaznaczylismy jako te ' bardziej nam bliskie'. Przez caly czas trwania imprezy w sytuacji jakichkolwiek zmian Marcin kontaktowal sie z nami upewniajac sie ze zgadzamy sie z pewnymi modyfikacjami ( grafik naszej imprezy byl dosc rozbudowany i pewne opoznienia byly nie di unikniecia) - majac rownoczesnie pod kontrola to co sie dzialo, takze my moglismy spokojnie cieszyc sie tym co sie dzialo. Musze tez podzikowac Wam za pomoc i wspolprace z zespolem tanca irlandzkiego Comhlan - pelny profesjonalizm. Zespol - byl wspanialy - liczne improwizacje (piosenka Adele w nowym skladzie:) , piekne wokale - muzyczna uczta dla uszu:) Nie wiem czy zauwazyliscie ale podczas gdy mlodsza czesc uczsetnikow szalala na parkiecie - czesc starszych/ nietanczacych gosci po prostu Was sluchala:) Mieli wrazenie ze przyszli na niesamowity koncert... Atmosfera calego wydarzenia byla niesamowita, z klasa, bez ludowych wstawek i motywow ktorych nie chcielismy - na swietnym poziomie! Na koncu dziekujemy Ci Marcinie za opracowanie listy utworow Dj- a....nie ulatwilismy Ci zadania przesylajac same tytuly i wykonawcow, a pomiedzy 1 a 5 slyszelismy te kawalki ktore chcielismy uslyszec i do ktorych mieszane polsko- irlandzkie towarzystwo swietnie sie bawilo! Dodam juz na koniec ze zespol SaxAndSix to nie tylko wspanialy i profesjonalny zespol ale rowniez wspaniali - przesympatyczni ludzie ! Wspolpraca z Wami byla dla nas zaszczytem! Dziekujemy Wam bardzo! Polecamy Was w 100% wszystkim znajomym i nieznajomym! Ania i Michael 

[4 października 2013 o 12:41]
Oryginał na Facebooku, fanpage'u zespołu SaxAndSix.

 

References for Saxandsix

Saxandsix were brilliant performers all our guests were speaking how great they were all night and next few days.
Not only are they great performers in the art of music but they are great entertainers, Bartek in particular is smart and witty in his English and the band are well able to control the flow of the crowd.

Marcin is a very organised and professional person, we met him to discuss the contract and terms and conditions, he outlined clearly and precisely what choices we could make that his band and DJ could provide Marcin gave us advice on what games he had seen to work well with mixed Irish/Polish weddings which proved very successful.
As our wedding had speeches something that is not a tradition in a Polish wedding Marcin was great with sorting out suitable time to facilitate it in the wedding party's timetable.
In fact he had the whole timetable spot on, from first arrival to the last dance

I am very glad that we picked them and that we were very fortunate that they had a free slot that weekend, they were the spark that ignited our wedding party and kept the flow going.

Michael

[24 lutego 2014 00:11]

 

Wesele Karoliny i Kacpra
Borkowo (pod Trójmiastem), Czarny Kos
Data: 2013-09-14
Autorzy zdjęć: B&W Photography | Galeria zdjęć na facebook.com/SaxAndSix.

Wesele Karoliny i Kacpra — referencje dla SaxAndSix

Zespół Sax&Six to połączenie talentu, profesjonalizmu i spontaniczności. Na naszym weselu nie było gościa, który nie byłby zadowolony czy wręcz oczarowany muzyką i samym zespołem... Absolutnie warci swojej ceny i bez najmniejszych oporów zaproponowalibyśmy ich wszystkim, na imprezę rodzinną, czy firmową, 
czy jakąkolwiek, gdzie ludzie chcą powiewu dobrej, świeżej, świetnie wykonanej muzyki.

Karolina i Kacper Rucińscy (wielcy fani)

[10 marca 2014 14:16]

 

Wesele Pauliny i Ashley'a
Łeba, Hotel Neptun
Data: 2013-09-07

W dniu 07.09.2013 zagraliście na naszym weselu w Łebie nad Bałtykiem.
Chcielibyśmy bardzo serdecznie Wam podziękować za uświetnienie naszego przyjęcia weselnego. Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się do samego rana.
W przerwach wystąpił też dokonały DJ.
Repertuar mogliśmy wybrać sami z wielu zaproponowanych utworów, których większość stanowiła światowa klasyka.
Pani Justyna śpiewała pięknym głosem, a Pan Marcin miał wspaniałe poczucie humoru, dzięki któremu wszystkie zabawy zarówno te dla dzieci, jak i dla dorosłych były wesołe i każdy chętnie w nich uczestniczył.
Dzięki Waszemu Zespołowi nasz ślub był wyjątkowy.
Wszystkim polecamy ten siedmioosobowy zespół i jeszcze raz dziękujemy.

Paulina i Ashley
Sutton

[16 lutego 2014 18:55]

 

On September 7th 2013 Paulina and I had our Wedding party at the Hotel Neptun, Leba. Not only was it a great evening, a great venue but also we had a great band that made the whole event so special. They played very good music that kept us all on our feet dancing through the night. The band leader Marcin is a great entertainer and was keeping us involved the whole night, form the youngest to the oldest nobody was left out so we all could enjoy the evening.
Even to the lead up to the wedding party the communication and help that Paulina and I had from Marcin was outstanding and he really did help us to have the best party we could have wished for.
I would strongly recommend Marcin and his band, at the highest level they worked hard to give us a night to remember.

With very kind regards
From Ashley and Paulina Sutton.

[16 lutego 2014 19:59]

 

Wesele Kasi i Mariusza
Pomiechówek, Zacisze Anny Korcz
Data: 2013-08-31
Autor zdjęć: rafalzakrzewski.com | Galeria zdjęć z tej imprezy na facebook.com/SaxAndSix.

Wesele Kasi i Mariusza — referencje dla SaxAndSix

Cześć Marcin,

Mając w pamięci nasze udane wesele chcieliśmy bardzo podziękować Tobie i całemu zespołowi SaxAndSix za świetny występ. Jesteśmy zachwyceni Waszą muzyką i Twoim prowadzeniem imprezy. Nasi goście gratulowali nam wyboru zespołu.

Od samego początku nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Gdy usłyszeliśmy Was pierwszy raz na żywo już nie rozglądaliśmy się za innymi zespołami. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas i uwagę w trakcie ustalania naszych preferencji i wizji wesela. Bez wątpienia przełożyło się to na oczekiwany przez nas efekt końcowy bo zespołowi udało się jednocześnie zadowolić nas i gości.

Prowadzenie wesela przez Marcina bardzo nam odpowiadało. Byliśmy mile zaskoczeni zabawami, których trochę się obawialiśmy, a które wyszły bardzo dobrze. Wesele od samego początku było prowadzone z klasą.

Muzyka według nas była grana na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Na pewno należy wyróżnić doskonały wokal i charakterystyczny dla zespołu saksofon. Sami bawiliśmy się bardzo dobrze. Tworzycie świetną atmosferę, widać, że jesteście świetnie zgrani - gracie i śpiewacie z przyjemnością.

Jesteście zdecydowanie godni polecenia. Nie zmienilibyśmy naszego wyboru jeśli chodzi o zespół.

Kasia i Mariusz

[14 stycznia 2014 12:06]

 

Wesele Martyny i Macieja
Warszawa, Lord Hotel & Conference Center
Data: 2013-06-15
Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix.

Wesele Martyny i Macieja — referencje dla SaxAndSix

Cześć Marcinie,

Naprawdę chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za wspaniałą imprezę. Poniżej kilka naszych spostrzeżeń.

Przede wszystkim zaimponowałeś nam Swoim zaangażowaniem w dogranie i zaplanowanie szczegółów wesela. Nasze uwagi, życzenia i pragnienia zostały wysłuchane, uwzględnione, a z niektórych mniej trafionych pomysłów nas skutecznie wyleczyłeś i wyszło świetnie.

Wesele było wyśmienite - goście byli zachwyceni repertuarem, muzyką, aranżacją i wykonaniem. Znajomi - w tym także z branży muzycznej - byli pod ogromnym wrażeniem techniki gry i śpiewu każdego z muzyków oraz tego jak świetny zespół tworzycie (również w zakresie prezencji i sposobu bycia) - dopytywali się czy gdzieś koncertujecie.

Goście bardzo podkreślali świetny kontakt z publicznością, Twoje poczucie humoru i osobowość oraz to, że sprostaliście zajęciu uwagi gości zanim dojechaliśmy na salę z lekkim opóźnieniem. Również Wasza elastycznośc w dopasowaniu się do oczekiwań i nastroju imprezowiczów (a także warunków stworzonych przez obsługę hotelu) zasługuje na ogromne uznanie.

My odnieśliśmy również wrażenie, że będąc tak naprawdę w pracy - świetnie się bawicie i łatwo Wam to przychodzi.

Pozdrawiamy serdecznie Martyna i Maciek

PS. Rodzice powiedzieli, że jak będą organizować okrągłą rocznicę ślubu to zespół już mają wybrany ;)

[17 czerwca 2013 23:12]

 

Wesele Agnieszki i Jarosława
Wiązowna (pod Warszawą), Zajazd u Mikulskich
Data: 2012-09-15

Zespół „SaxAndSix” wystąpił podczas organizowanego przez nas w Warszawie wesela we wrześniu 2012 roku. Zarówno my jak i goście byli pod wrażeniem występu od strony technicznej oraz aranżacji wykonywanych utworów. Repertuar, odegrany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, był różnorodny i elastycznie dopasowany do bawiącej się publiczności. Istotne w zawartej przez nas umowie były rodzaj muzyki (nacisk na rock 'n' roll) oraz maksymalnie krótkie przerwy pomiędzy setami - zespół stanął na wysokości zadania. Doceniliśmy profesjonalizm, jakość konferansjerki oraz możliwości techniczne - takie jak udostępnienie zapisu dźwięku bezpośrednio z konsoli na potrzeby realizowanego filmu, oświetlenie, nagłośnienie. Zespół zdobył uznanie i zasługuje na rekomendację.

Agnieszka i Jarosław [28 grudnia 2012 09:46]

 

Wesele Marty i Ryśka
Jachranka, Windsor Palace Hotel & Conference Center
Data: 2012-08-11
Autor zdjęć: Jakub Zowsik | Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix.

Wesele Marty i Ryśka — referencje dla SaxAndSix

Muzyka grana przez zespół Sax and Six przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! 
Zespół do samego końca dawał z siebie wszystko, Marcin (manager) od samego początku dbał o szczegóły i detale naszej imprezy. Od momentu podpisania umowy do do dnia wesela był bardzo zaangażowany w opracowanie scenariusza całej imprezy (np. pomoc przy organizacji podziękowań dla rodziców, zabaw dla gości w trakcie wesela). Doskonała interakcja z gośćmi, znakomity wokal, świetnie nagłośnienie i oświetlenie. 
Teraz otrzymujemy bardzo dużo telefonów z wyrazami uznania dla Was. 
MARCIN!!!! Wielkie dzięki dla Ciebie i Twojej Ekipy!! Byliście wspaniali i sprawiliście, że nasze wesele będzie kojarzyć się z najlepszą imprezą ever!! 

Marta i Rysiek [13-08-2012 (20:54:23)]

 

Wesele Doroty i Przemka
Maszewo Zachodniopomorskie (koło Satrgardu Szczecińskiego), Firma Szymczak
Data: 2012-07-28
Autor zdjęć: http://ammcstudio.com | Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix.

Witam,
 
Dziekujemy Wam za wspaniala oprawe muzyczna naszego wesela. Goscie bawili sie przednio a dla nas to byl najwspanialszy i niezapomniany dzien. Wszyscy goscie byli zachwyceni zespolem a my bawilismy sie do bialego rana dzieki tak wspanialej Muzyce.

Dziekujemy i mamy nadzieje ze jeszcze kiedys bedziemy mieli okazje sie spotkac bo zabawa przy Waszej muzyce to czysta przyjemnosc - mowie to w imieniu naszym i gosci ktorzy byli zachwyceni Muzyka!!!!

Dorota i Przemek Muszynscy [07-08-2012 (09:21:01)]
 

Witam,

Marcin, muszę tego maila przekazać dalej :) Dostaliśmy maila od Pana filmowca z wyrazami uznania dla Zespołu Sax and Six. W załączniku jest piosenka.
Do dziś otrzymujemy maile i telefony odnośnie muzyki na naszym weselu. Wszyscy byli zachwyceni!!! My ze swojej strony możemy powiedzieć że bardzo cieszymy się że uczestniczyliście w tak ważnym dla nas dniu i że między innymi dzięki Wam i Waszej Muzyce ta noc była tak udana. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

Pozdrawiamy
Dorota i Przemek
 

Witam,
Aż muszę napisać :-) Gratuluję zespołu na weselu. Macie naprawdę świetną ścieżkę dźwiękową na filmie. (Zmiksowane audio z kamery i audio z rejestratora). Załączam jedną piosenkę z filmu. Najlepiej wysłuchać mp3 na słuchawkach.
Wokalistka -Malwina Kalińska, jest podwójną laureatką w TVP2 Szansy na sukces.
Film już niedługo kończę. Jak będziecie oglądać DVD koniecznie trzeba mieć podłączone kino domowe lub inny zestaw muzyczny - efekt murowany.

Pozdrawiam
Adam [21-09-2012]

 

Wesele Agnieszki i Łukasza
Łaszków k. Kalisza, Hotel Kristoff
Data: 2012-07-21

Taką kartkę pocztową otrzymaliśmy od Agnieszki i Łukasza na święta Bożego Narodzenia w roku 2012 :-).

Bardzo dziękujemy! Ekipa SaxAndSix!

 

Wesele Malwiny i Tomka
Konstantynów Łódzki, Hotel Konstancja
Data: 2012-06-23

Bardzo dziękujemy Sax and Six za wspaniałą zabawę! Wszyscy byli Wami zachwyceni. Świetna muzyka, wspaniały wokal i to wszystko 100% na żywo. Dzięki Wam, my i wszyscy goście będą wspominać nasze wesele jeszcze przez długi, długi czas. Sax and Six to najlepszy zespol na wesele, event i nie tylko.... Polecamy każdemu!

Malwina i Tomasz [30-08-2012 (21:04)]

 

Wesele Pauliny i Macieja
Nożewo k. Ostrołęki, Sala Aleksandria
Data: 2012-05-19

Zanim zorganizowaliśmy nasze własne wesele, uczestniczyliśmy wcześniej w kilku innych weselach. Stąd wiedzieliśmy, jak istotnym elementem tej uroczystości jest odpowiednio dobrana kapela. Nasz wybór padł na ekipę Sax&Six. Jak się okazało, było to najlepszy wybór z możliwych, a to z następujących względów:

1) Muzyka na najwyższym poziomie - na naszym weselu zagrali dokładnie taki set, jakiego oczekiwaliśmy, tj. sporo rock'n'rolla, sporo popu z najwyższej półki. Nie było potrzeby układania z nimi szczegółowej playlisty (choć poprosiliśmy ich o kilka kawałków, które oczywiście zagrali) - wystarczyło wskazać im generalnie preferencje muzyczne, a oni doskonale potrafili dobrać utwory, przede wszystkim pod kątem atmosfery w danym momencie wesela.
Grali tak, że ciarki przechodziły po plecach, a nogi same rwały się do tańca!

2) Manager - Marcin Odyniec to z jednej strony bardzo sympatyczny człowiek, a z drugiej strony na wskroś profesjonalista. Jest elastyczny przy układaniu planu wesela, doradzi bardzo fajne zabawy weselne (ma ich w zanadrzu całą masę), a przede wszystkim - doskonale poprowadzi wesele.

3) Profesjonalizm - Sax&Six jest na wskroś profesjonalny. Członkowie zespołu nie pili w trakcie naszego wesela alkoholu, ich jedynym celem było zapewnienie gościom zabawy na najwyższym poziomie. Nie grali "pod siebie" w tym sensie, że dążyli do zapewnienia zabawy gościom, a nie grali (jak to niestety bardzo często bywa z kapelami weselnymi) muzyki, która tylko im się podoba i sprawia, że parkiet się wyludnia, a goście usypiają.

Ponadto na naszym weselu kapela świetnie współpracowała z dość wymagającym kierownictwem sali.

Jeżeli chodzi o ich wady, to jest tylko jedna: nie da się ich sklonować i dlatego trzeba z dość dużym wyprzedzeniem rezerwować u nich termin :-)

Z całą odpowiedzialnością polecamy ten zespół!

Pozdrawiamy,
Maciek i Paulina [23 kwietnia 2013 07:50]

 
 

Wesele Pauliny i Krzyśka
Staszów, Hotel Lord (Sala Kryształowa)
Data: 2011-07-16
Autor zdjęć: Niestety nie znamy! | Galeria zdjęć z tej imprezy na Facebook.com/SaxAndSix.

Witam. Dziękujemy za to, że tak pięknie graliście na naszym weselu. Jesteście rewelacyjni. Goście bawili się cudownie. Wesele było jeszcze wspanialsze niż sobie to wyobrażałam. Wy się do tego przyczyniliście. Dziękujemy. Oby na każdym weselu były zespoły takie jak wasz. Mogłabym was chwalić i chwalić.

Paulina i Krzysiek; Połaniec [28-09-2011 (08:55:02)]

 

Wesele Izy i Tomka
Ustroń, Ośrodek wypoczynkowy Juhas
Data: 2011-06-18

Dziękujemy za piękną muzykę na naszym weselu. Pełna profeska.

Iza i Tomek [23-06-2011 (11:45:16)]

 

 

 

numer telefonu zespołu SaxAndSix: +48 603 218 649   e-mail: zespol@saxandsix.pl   Messenger.com: saxandsix   Facebook.com: SaxAndSix.pl   Instagram.com: SaxAndSix   YouTube.com: SaxAndSix   SoundCloud.com: SaxAndSix
  | | Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: marcin.odyniec.info.