Zespół na wesele, Zespół Sax and Six, Zespół SaxAndSix, Zespół Sax&Six, Zespół Sax & Six, Zespół na żywo, zespół grający na żywo, Zespół na event, Kapela na wesele, Najlepsza kapela, Najlepsze kapele, Najlepsze zespoły, Najlepszy zespół, Zespół Live, Zespół TerazLive, 100% Live, Tylko na żywo, zespół funk, zespół jazz, Marcin Odyniec, Bartosz Sosnowski, Katarzyna Grabowska, Szansa na sukces, Warszawa

Oficjalna strona zespołu SaxAndSix | http://SaxAndSix.pl | Zespół muzyczny idealny na: koncert, event, imprezę (firmową), bankiet, wesele, studniówkę, połowinki etc.
Strona główna zespołu SaxAndSix

Profesjonalny Cover Band na prawie każdą okazję

facebook

O nas

 
Zespół SaxAndSix w pełnym składzie
Zespół SaxAndSix

Stały skład zespołu

Kliknij w zdjęcie aby pokazać/ukryć notkę biograficzną

Marcin Odyniec ⋅ band leader ⋅ saksofony, gitary, DJ, konferansjer
Marcin Odyniec
saksy, MC
Monika Kręt ⋅ wokal
Monika Kręt
śpiew
Daniel Maksymiuk — gitary, wokal
Daniel Maksymiuk
śpiew i gitara
 
Grzegorz Karaś ⋅ instrumenty klawiszowe
Grzegorz Karaś
klawisze
Wojciech Łańko ⋅ gitara basowa
Wojciech Łańko
bas
Kamil Stasiak ⋅ perkusja
Kamil Stasiak
bębny

To my

Chmurka słów | Cloud of SaxAndSix Words

SaxAndSix w parunastu zdaniach

Szanowni Państwo!

Zespół SaxAndSix został założony po to, aby usatysfakcjonować wszystkich tych, którzy są wymagający i oczekują na swojej uroczystości muzyki na najwyższym poziomie. Sax And Six tworzą wykształceni muzycznie, utalentowani młodzi ludzie. Nasza energia udziela się gościom, a energia bawiących się zespołowi. Dzięki temu zabawę z Sax&Six będziecie Państwo długo i bardzo dobrze wspominać.

Gramy...

...właściwie trudno sprecyzować w jakim stylu. Każdy z nas ma swoje własne zainteresowania muzyczne i (chociaż może to brzmieć tendencyjnie) staramy się je łączyć. Przy okazji próbujemy również trafić w gusta słuchaczy, a często nie tylko słuchaczy, ale też bawiących się przy naszej muzyce. Tak naprawdę zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie. Staramy się więc wykonywać czasem wiernie i dokładnie, a czasem w zupełnie nowych wersjach znane przeboje. Zdarza się nam też grać utwory mniej znane, ale jak się później okazuje również bardzo lubiane.

...na żywo!

Wiemy jak przykre jest gdy okazuje się, że ktoś udaje, że śpiewa i gra, a muzyka płynąca z głośników jest tak naprawdę efektem gotowego nagrania odtwarzanego przez "wykonawców". Nam byłoby głupio wyjść na scenę i udawać (stojąc za dwoma klawiszami, bez np. perkusji i gitar), że to co z głośnika słychać, to nasze dzieło. Gramy w 100% na żywo.

Zespół SaxAndSix współpracuje z:

Kliknij w zdjęcie aby pokazać/ukryć notkę biograficzną

Karol Dzienisiuk — realizator dźwięku i światła
Karol Dzienisiuk
technika
 
Mateusz Modrzejewski ⋅ perkusja
Mateusz Modrzejewski
bębny
(od VI 2013)

Misją zespołu SaxAndSix jest:

Brak nudy gwarantowany!

Zespół SaxAndSix współpracował z:

Bartosz Sosnowski — gitary, wokal
Bartosz Sosnowski
wokal i gitara
(do VI 2019)
Justyna Paprota — wokal
Justyna Paprota
wokal
(do IX 2017)
Marcin Cichocki — instrumenty klawiszowe
Marcin Cichocki
klawisze
(IV 2016 — II 2017)
 
Przemysław Zalewski — instrumenty klawiszowe
Przemysław Zalewski
klawisze
(do XII 2015)
Katarzyna Grabowska — wokal
Katarzyna Grabowska
wokal
(do VIII 2014)
Mariusz Parol — perkusja
Mariusz Parol
perkusja
(do XI 2013)
 
Malwina Kalińska — wokal | (VI 2011 — X 2012)
Malwina Kalińska
wokal
(VI 2011 — X 2012)
Łukasz Owczynnikow — gitara basowa, kontrabas
Łukasz Owczynnikow
gitara basowa, kontrabas
(do X 2011)
Anna Potyrała — wokal | (do VI 2011)
Anna Potyrała
wokal
(do VI 2011)
 
Jaco - wokal
Jaco
wokal
(do V 2011)
Grzegorz Olejnik — perkusja | (do V 2011)
Grzegorz Olejnik
perkusja
(do V 2011)
Paweł Listwon — klawisze | (do V 2011)
Paweł Listwon
klawisze
(do V 2011)

Dla wytrwałych czytelników...

Zespół SaxAndSix to muzyka wyłącznie na żywo wykonywana przez profesjonalnych muzyków na najwyższym poziomie. Szerokie instrumentarium, bogaty repertuar, wieloletnie doświadczenie, energia i charyzma na scenie składają się na wysoki poziom artystyczny, a każdy występ zespołu SaxAndSix czynią profesjonalnym koncertem, wydarzeniem artystycznym i niezapomnianym show.

Zespół SaxAndSix tworzą muzycy z najwyższej półki. Wykształceni na akademiach muzycznych, na stałe koncertujący, współpracujący z gwiazdami polskiej estrady, niejednokrotnie tworzący własne projekty zdobywające uznanie w polskich mediach (radio, telewizja), prezentują najwyższe umiejętności zarówno muzyczne jak i sceniczne. Zdolności wykonawcze, wieloletnie doświadczenie, energia i charyzma sceniczna to jednak nie wszystko. Aby całość występu brzmiała jak najlepiej niezbędna jest obecność i praca reżysera dźwięku. Dlatego też w skład zespołu SaxAndSix na stałe wpisany jest akustyk, dbający o jak najlepsze brzmienie oraz zaplecze nagłośnieniowe przez cały czas trwania imprezy. Ponad to, zajmuje się on oświetleniem scenicznym co dodatkowo intensyfikuje doznawanie wrażeń estetycznych. Każdy występ zespołu SaxAndSix niezależnie od charakteru imprezy jest profesjonalnym koncertem, wydarzeniem artystycznym i niezapomnianym show.

Repertuar zespołu SaxAndSix to szeroki wachlarz przebojów z różnych gatunków muzyki rozrywkowej (od jazzu po disco) z wyłączeniem disco-polo i muzyki biesiadnej. Co więcej, zespół oferuje swoim klientom możliwość wyboru gatunku, a nawet konkretnych utworów, które będą wykonane w ramach imprezy. Jest to możliwe dzięki temu, że SaxAndSix gra zawsze wyłącznie na żywo, a profesjonalizm wykonania budowany jest na regularnych próbach, nieustannym rozwoju oraz codziennej, indywidualnej pracy każdego z muzyków. Wszystkie kawałki wykonywane są w atrakcyjnych, własnych aranżach zespołu. W skład SaxAndSix wchodzi również kompetentny DJ, którego praca doskonale dopełni każdą imprezę zarówno w zakresie „muzyki w przerwie” jak i osobnych setów.

Energia i obycie sceniczne członków zespołu znajduje swoje potwierdzenie w relacjach nawiązywanych podczas występu między muzykami a widownią. Oprócz wykonawstwa na najwyższym poziomie, SaxAndSix oferuje prowadzenie imprez od konferansjerki (np.:. podczas imprez firmowych, eventów) przez zabawy integracyjne (np.: „Jaka to melodia”, zabawy z chustą animacyjną, etc.) po prowadzenie zabaw weselnych i oczepinowych w przypadku wesel. Profesjonalność zespołu w tej dziedzinie potwierdza także fakt możliwości prowadzenia dowolnej imprezy także w języku angielskim, francuskim i włoskim.
Zespół SaxAndSix szczyci się również indywidualnym podejściem do każdego klienta, dużą elastycznością i dbałością o najmniejszy nawet szczegół oprawy muzycznej każdej imprezy. Wieloletnie doświadczenie prowadzącego zespół umożliwia fachowe doradztwo w zakresie organizacji muzycznej warstwy każdego wydarzenia, a jednocześnie dostosowania się do wizji klienta.

Zespół SaxAndSix to gwarancja najwyższej jakości pod każdym aspektem i pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu z klientami przez cały proces przygotowania imprezy aż po jej zakończenie. SaxAndSix to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy oczekują oprawy muzycznej na światowym poziomie.

 
 
numer telefonu zespołu SaxAndSix: +48 603 218 649   e-mail: zespol@saxandsix.pl   Messenger.com: saxandsix   Facebook.com: SaxAndSix.pl   Instagram.com: SaxAndSix   YouTube.com: SaxAndSix   SoundCloud.com: SaxAndSix
  | | Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: marcin.odyniec.info.